پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار بمناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95


دگربار فصلی که در آن جوانه‌های امید می‌روید و نوید بخش جوش و خروش دوباره جویندگان دانش است از راه رسید و اهالی علم و دانش با آغاز سال تحصیلی وارد مرحله‌ای تازه از فرآیند باشکوه تعلیم و تربیت می‌شوند تا انسان‌هایی دین‌مدار ، با تدبیر و اخلاق مدار برای آینده کشور پرورش یابد.

بی شک پویندگان مسیر دانایی و کسب معرفت که مراتب کمال و ترقی را طی می کنند بایداراده و همت خویش را به کار بندند تا پیشرفت و بالندگی جامعه را در عرصه های مختلف  گسترش دهند و چرخه ی علمی و مدیریتی آن را به بهترین وجه پیش برند و به جهانیان عظمت ایران اسلامی و توانایی بلند فرزندان این مرز و بوم را نشان دهند .

اینجانبان آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانش‌آموزان، دانشجویان، طلاب، اساتید و‌ معلمان ارجمند، اولیای گرانقدر و مردم با فرهنگ گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال سالی سرشار از موفقیت برای جویندگان علم، اصحاب تعلیم و تربیت مسئلت می نماییم.

 

           زین العابدین قربانی                                                                    ............                                 محمدعلی نجفی

         نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت                               .......... ..                                        استاندار گیلان        معصومه ایرجی -خبرنگاروپزشکیار شنبه 3 مهر 1395 - 01:49 نظرات()